Автомат бластер із м'якими патронами Fever Червоний

- Немає в наявності
- Код: 27316
847 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бластер Fever виготовлений із пластику та працює від 3 батарейок типу АА. Для пострілу небхідно зарядити обойму одним із різновидів м'яких патронів, які входять до комплекту та ввімкнути перемикач у положенні "on". Завдяки живленням від батарейок бластер немає потреби перезаряджати після кожного пострілу. Після кожного натискання на курок відбувається постріл патрона за умови наявності їх у обоймі. Довжина бластера 61 см.
Особливість:
Особливість:
- сучасний футуристичний дизайн;
- автоматична стрільба під час натискання на курок;
- 2 різновиди патронів: на присоску та гумовому наконечнику;
- спеціальний знімний магазин для патронів;
- яскравий приціл, який дає змогу регулювати точність пострілів;
- ефекти працюють від 3 батарейок типу "АА";
- Бластер;
- 10 куль на присоску;
- 10 куль із гумовим наконечником.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Максимальна дальність стрільби | 15 м |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Бластер |
| Тип боєприпасів | М'які патрони, М'які кулі |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 847 ₴

