Набір тісто для ліплення з формочками для хлопчика

- Немає в наявності
- Код: 27318
382 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для ліплення "Lively City" — унікальна можливість власноруч створити ціле місто з тваринами та транспортом, використовуючи тільки тісто для ліплення та комплект формочок.
А щоб фігурки мали реалістичніший вигляд, у наборі знайдуться текстурні відбитки.
Особливість:
- 10 формочок із силуетами тварин і транспорту;
- текстурні відбитки;
- 6 пакетиків із тістом для ліплення, змішуючи кольори яких, дитина отримуватиме нові відтінки;
- у комплекті представлений екструдер, безпечний пластиковий ніж і качалка для тіста.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для ліплення |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів у наборі | 6 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 13.6 см |
| Ширина | 11.8 см |
| Висота | 18.1 см |
- Ціна: 382 ₴

