Набір тісто для ліплення з формочками Математика

- Немає в наявності
- Код: 27320
575 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для ліплення "Lively City" — унікальна можливість власноруч створити ціле місто з тваринами та транспортом, використовуючи тільки тісто для ліплення та комплект формочок.
А щоб фігурки мали реалістичніший вигляд, у наборі знайдуться текстурні відбитки.
Особливість:
- 10 формочок із силуетами тварин і транспорту;
- текстурні відбитки;
- 6 пакетиків із тістом для ліплення, змішуючи кольори яких, дитина отримуватиме нові відтінки;
- у комплекті представлений екструдер, безпечний пластиковий ніж і качалка для тіста.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тісто |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів у наборі | 5 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 6 см |
| Висота | 21 см |
- Ціна: 575 ₴

