Дитяча машинка Джип на радіокеруванні Metal Crawler S-REX Жовтогарячий

- Немає в наявності
- Код: 27336
1 440 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка на радіокеруванні METAL CRAWLER S-REX виготовлений у масштабі 1:16 в жовтогарячому кольорі. Завдяки гумовим шинам автомобіль може долати асфальт, тротуарну плитку та цементне покриття. Потужний магнітний двигун розроблений для забезпечення більшої потужності автомобіля. Суперсильна система антистолкування спроєктована відповідно до конструкції моделі. Такі характеристики дають змогу автомобілю METAL CRAWLER S-REX імітувати маневри справжньої машини, забезпечувати стійкість і найкраще зчеплення автомобіля з дорогою. Корпус джипа виготовлений із металу.
Характеристики:
- для дітей від 8 років;
- масштаб – 1:16;
- матеріал корпусу — метал і пластик;
- радіус дії пульта — 45 м;
- тип привода — задній;
- час роботи — 15 хвилин (залежить від стилю керування);
- час заряджання — 3-5 год;
- живлення — 2 батарейки типу АА для пульта керування (до комплекту не входять);
- акумулятор 3,7 V;
- габаритні розміри (Д х Ш х в) — 22 х 8 х 13 см;
- паковання — у коробці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Киддисвит |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Двигун | Електричний |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 45 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 27336 |
- Ціна: 1 440 ₴






