Іграшкова Зброя Aquatek — Водний Меч

- Немає в наявності
- Код: 27373
308 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Aquatek — це найкращий вибір для активних дітей. Ігри на вулиці та вдома з таким водним мечем стануть ще веселішими та різноманітнішими. Досить наповнити меч водою і можна ринутися в епіцентр захопливої й безпечної битви! Удари меча дуже м'які та залишають водний слід, за яким можна визначити, дістав суперник поранення чи ні. Наприкінці битви за кількістю міток визначається переможець. Ця зброя — справжній подарунок для дітей, які представляють себе воїнами.
Для старту гри необхідно:
1) Наповніть меч водою;
2) Накачайте воду в меч;
3) Починайте вашу Аквабітву.
В асортименті представлені мечі в трьох кольорах:
- синій
- сірий
- чорний
Гра з таким мечем розвиває дітей фізично та вчить їх концентрувати увагу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatek |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Водне зброю |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.28 г |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 308 ₴





