Ігрова фігурка Funko Mystery Minis — Вічні

- Немає в наявності
- Код: 27377
422 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігрова фігурка Funko Mystery Minis стане чудовим подарунком для шанувальників фільму «Вічні» від всесвіту Марвел.
- Усередині коробочки-сюрпризу Ви зможете знайти фігурку одного з 12 героїв фільму «Вічні».
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дає змогу зробити ігровий процес захопливішим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка Funko Mystery Minis сприяє розвитку уяви, вмінню грати й емоційному розвитку.
Розмір фігурки приблизно 7 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію Funko!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Персонажі | Марвел |
| Стан | Новий |
| Тип | Герой кіно |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 422 ₴

