М'яка іграшка-сюрприз у кулі Surprizamals S14

- Немає в наявності
- Код: 27380
153 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка-сюрприз у кулі SURPRIZAMALS S14 — нові милі герої для Вашої колекції! Перевірмо, хто сховався всередині цього разу?
У цій серії Ви можете знайти мопсика, оленя, нарвала, вісьмоніжку, сяйного єдинорога та інших м'яких друзів. Ну і, звичайно, секретного рідкісного персонажа!
Особливості Surprizamals S14:
- Це абсолютно нові плюшеві герої, що ховаються в кулі-сюрпризі
- Маленькі звірята з блискучими очима та проникливим поглядом.
- Кожен персонаж має унікальне ім'я, колір і характер
- Звіряток SURPRIZAMALS зручно брати із собою куди завгодно, адже вони створені для маленьких дитячих долоньок.
- Ефект сюрпризу — радість не тільки для дитини, але й для дорослого
- Зберіть усіх 11 героев!
У наборі:
- М'яка іграшка
- Аркуш колекціонера
Іграшки-сюрпризи розвивають дрібну моторику, уяву та вміння грати
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 7 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 7 см |
- Ціна: 153 ₴






