Колекційний ігровий набір Kokoro — Малюки-мандрівники

- Немає в наявності
- Код: 27401
251 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МАЛЮКИ МАНДРІВНИКИ - KOKOРO — це серія чарівних і кумедних колекційних фігурок тварин. Вони просто обожнюють подорожувати! Малюки вже зібрали свої валізки та готові шукати нові пригоди. Приєднуйтеся!
- У серії 12 різних малюків: ведмедик, лев, котик — зберіть їх усіх!
- Кожен герой має свій набір для подорожей: валізу, паспорт-лист колекціонера, штамп і пляшечка. Все найнеобхідніше! У валізки крутяться коліщатка та підіймається ручка.
- Кожен герой особливий! Адже в кожного є якась функція: хтось світиться в темряві, хтось змінює колір у теплій воді, а хтось змінює колір на сонці. Зберіть їх усіх, щоб дізнатися, хто що вміє! Щоб герої поміняли колір, потрібно тримати іграшку на сонці/під лампою кілька хвилин або опустити в теплу воду. А для того, щоб іграшки світилися в темряві, їх потрібно попередньо потримати на сонці або під лампою кілька хвилин.
- А ще є герої, які мають пухнасте серце. Знайдіть цих рідкісних малюків!
До набору входить:
- 1 фігурка;
- Валіза;
- Штамп;
- Паспорт-лист колекціонера;
- Пляшечка.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | sbabam |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 251 ₴






