Колекційна фігурка — Блискуча конячка

- Немає в наявності
- Код: 27402
360 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЛЕСТЯ ЛОШАДКА — це нова колекційна серія від Sbabam.
Збирайте конячок, прикрашайте їх за допомогою наклейок і створюйте свій чарівний світ!
- У колекції 8 різних конячок. Зберіть їх усі!
- У всіх конячок блискуча грива та хвостик.
- У наборі з кожним героєм є наклейки-стрази, щоб Ви могли створити індивідуальний стиль для свого улюбленця.
У наборі:
- 1 конячка;
- Набір наклейок-стразів.
Гра з такою фігуркою сприяє емоційному розвитку, уяві та вмінню грати.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | sbabam |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Домашня тварина |
| Ширина | 40 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 360 ₴








