Пластилін Ses Creative - Веселе ліплення 12 кольорів

-11%
- Готово до відправки
- Код: 27448
265 ₴
237 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластилін — ВЕСЕЛЕ ЛІПЛЕННЯ — подарує маленькому скульптору цікаву гру та задоволення від ліплення. Швидше занурюйтеся у творчість!
Новий формат пластиліну чудово підходить для детального ліплення фігурок або чого завгодно! Завдяки великій кількості кольорів у наборі та не висиханню пластиліну під час ліплення можна ліпити знову й знову!
Особливості:
- Пластилін повністю веганський, не містить глютену;
- Не висихає під час гри;
- Дозволяє ліпити докладно;
- Колір: синій, чорний, червоний, жовтий, темно-зелений, коричневий, помаранчевий, блакитний, рожевий, фіолетовий, білий, зелений.
Набір містить:
- Пластилін у 12 кольорах, вага 180 gr.
Пластилін від SES допомагає розвинути в дітей дрібну моторику, креативність і уяву.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SES Creatіve |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пластилін |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Незасихаюча маса |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів у наборі | 12 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 9 см |
| Ширина | 1 см |
| Висота | 18 см |
- Ціна: 237 ₴


