Набір Ігрових фігурок Fortnite — Бомбістка-Ідеалістка й Омега

- Немає в наявності
- Код: 27449
405 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір фігурок FORTNITE — БАМБИСТКА-ІДЕАЛІСТКА Й ОМЕГА зробить улюблену гру ще реалістичнішою!
БОМБІСТКА-ІДЕАЛІСТКА Й ОМЕГА неодмінно мають бути в колекції кожного шанувальника гри Fortnite.
Маючи колекцію, що складається з різних персонажів, можна влаштувати сюжетно-рольову гру та надовго захопитися ігровим процесом.
Фігурки мають чудову деталізацію, 3 точки артикуляції, точно повторюють зовнішній вигляд персонажів, передаючи не тільки їх оформленню, але й характер.
Ігрова фігурка FORTNITE допомагає розвинути:
• уява
• вміння грати.
До набору входить:
- 2 ігрові фигурки
- підставка
- аксесуари
Висота фігурки приблизно 5 см.
Для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Fortnite |
| Стан | Новий |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 127 мм |
| Довжина упаковки | 178 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 50 мм |
- Ціна: 405 ₴



