Машинка пластикова Driven Пожежна машина, світлові та звукові ефекти

- Немає в наявності
- Код: 27467
181 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка Driven Micro Пожежна машина — чудовий подарунок для маленького шанувальника автомобілів. Підійде для дитини, яка захоплюється рятувальними місіями. Авто біло-червоного кольору обладнане висувними сходами, що крутяться колесами, а також дверцятами, що відчиняються. А ще машина обладнана звуковими (звуки сирени, двигуна) і світловими (світлять фари) ефектами. Виготовлено з високоякісного ударостійкого пластику.
Розмір моделі становить 19 х 8 х 9 см. Для роботи потрібні 3 батарейки типу AG13 (у комплекті).
Гра з машинкою Driven сприяє розвитку спритності, дрібної моторики, просторового мислення, сенсорного сприйняття й уяви.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Висота | 102 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Пожежний автомобіль |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 181 ₴



