Набір для творчості серії LOL SURPRISE! - Скретч сюрприз

- Немає в наявності
- Код: 27468
417 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості серії LOL SURPRISE! - СКРЕТЧ СЮРПРИЗ — мрія кожної дівчинки!
- Зніміть захисний шар за допомогою палички та зберіть колекцію чарівних пупсів LOL SURPRISE!
- Лялечка-сюрприз: Ви не знаєте, яка лялечка з'явиться з-під скретч-шару.
До набору входить:
- 5 скретч-карток,
- Паличка.
Рекомендовано для дітей віком від 6 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SES Creatіve |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 93 г |
| Вид творчості | Малювання |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 15 см |
| Кількість кольорів | 5 |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 4 см |
- Ціна: 417 ₴


