Інтерактивна іграшка Vtech Біп-Біп Машинка зі звуковими ефектами

- Немає в наявності
- Код: 27471
181 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваюча машинка із серії іграшок Біп-Біп Toot-Toot Drivers від бренда Vtech познайомить малюків із транспортним засобом і його функціями!
Унікальна серія розумних електронних транспортних засобів та ігрових наборів Біп-Біп Toot- Toot Drivers! Серія, що завоювала серця дітей і батьків в усьому світі. Серія — володарка безлічі професійних міжнародних нагород! Іграшки та ігрові набори Біп-Біп Toot-Toot Drivers входять до списки бестселерів у всьому світі.
- Кожен транспортний засіб серії забезпечений технологією SmartPoint, розробленою компаній VTech, що дає іграшкам програвати мелодії, пісеньки, вимовляти різні фрази та звуки, роблячи навчання і пізнання важливих навичок захопливим для дитини завдяки створенню творчої атмосфери гри.
- Серія містить різноманітні ігрові набори, які знайомлять дітей із різними транспортними засобами, професіями та правилами дорожнього руху.
- Іграшка розширює словниковий запас, розвиває музичне сприйняття, навички моторики, уяву, допомагає зрозуміти причиново-наслідкові зв'язки. Дитині відкриваються величезні простори для творчості та рольових ігор.
Серія Біп-Біп Toot-Toot Drivers від бренда Vtech — це навчальні електронні іграшки й ігрові набори, які принесуть масу задоволення від навчання в процесі захопливої гри!
Рекомендовано для дітей від 1 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VTech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 70 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 181 ₴




