Машинка металева Технопарк — Терролейбус Дніпр, синій

- Немає в наявності
- Код: 27486
181 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка - Тролейбус Дніпро прекрасна знахідка для будь-якого хлопчика, який захоплюється технікою та перевезенням своїх іграшкових "пасажирів".
Особливості:
- Деталізована металева іграшка — тролейбус обладнана інерційним механізмом, що дає їй рухатися «своїм ходом» і робить її ще реалістичнішою.
- Крізь прозорі вікна проглядається салон: пасажирські сидіння.
- Крім ігрової, іграшка має колекційну цінність.
Моделі автомобілів і спецтехніки Technopark дадуть змогу дитині розвинути такі навички:
- сприйняття простору,
- кругозор,
- вміння грати.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технопарк |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тролейбус |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 40 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 181 ₴








