Машинка металева Технопарк — Самоскид інерційний, жовтий

- Немає в наявності
- Код: 27488
216 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самоскид металева модель спеціального автомобіля, яка стане чудовою знахідкою для будь-якого хлопчика, який захоплюється технікою!
Машина обладнана:
- інерційним механізмом
- дверцятами, що відчиняються
- відкидним кузовом
Масштабовані моделі Technopark розвивають у дітей:
- сприйняття простору
- кругозора
- вміння грати та колекціонувати.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технопарк |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 60 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 216 ₴
