Фігурка серії Еволюція Черепашок-Ніндзя W4 — Мікеланджело

- Немає в наявності
- Код: 27507
444 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зустрічайте новий сезон улюблених персонажів — «Еволюція Черепашок-ніндзя»! Цього разу вони постануть у новому образі та подарують масу емоцій від чергових захопливих пригод. Фігурка серії «Еволюція Черепашок-ніндзя» — Мікеланджело неодмінно має бути в колекції шанувальників братів-черепашок!
Місто в небезпеці, і на допомогу приходять підготовлені Черепашки-ніндзя, які пройшли суперпідготування в мистецтві ніндзюцу у свого сінсія щури — майстри Сплінтера. Брати виходять зі свого каналізаційного лігва та протистоять ворожому світу Нью-Йорка. Озброєні до зубів Черепашки перемагають будь-якого монстра, який зустрінеться в них на шляху.
- Фігурки Черепашки-ніндзя — герої мультфільму, одні з найпопулярніших іграшок серед хлопчиків різного віку
- Мікеланджело — найбільшийвертун усіх часів! Ви готові до спекотної пригоди на арені разом із Майком? Тоді вперед!
- Маючи колекцію фігурок різних персонажів, дитина зможе влаштувати захопливу та цікаву гру на довгий час
У наборі:
- фігурка Мікеладжело
- аксесуари.
Висота фігурки 12 см.
Для дітей віком від 4 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TMNT |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Персонажі | Черепашки-Ніндзя |
| Стан | Новий |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 30 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
- Ціна: 444 ₴




