Ігрова фігурка на кліпсі Funko Pop! серії "Гаррі Поттер" - Герміона з зіллям

- Немає в наявності
- Код: 27524
493 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігрова фігурка на кліпсі FUNKO POP! – ГЕРМІОНА З ЗІЛЛЯМ стане чудовим подарунком для любителів всесвіту «Гаррі Поттера».
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
- За допомогою кліпси фігурку можна причепити на рюкзак, ключі та брати з собою куди завгодно.
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Розмір фігурки близько 3,8 cm (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Висота | 38 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 40 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
- Ціна: 493 ₴



