Ігрова фігурка На Кліпсі Funko Pop! Серії Війна Нескінченності - Залізна Людина

- Немає в наявності
- Код: 27537
430 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігрова фігурка на кліпсі FUNKO POP! - ЗАЛІЗНА ЛЮДИНА стане чудовим подарунком для любителів фільму «Війна нескінченності» від всесвіту Marvel.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
- За допомогою кліпси фігурку можна причепити на рюкзак, ключі і брати з собою куди завгодно.
- Колекційна фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати і емоційному розвитку.
Розмір фігурки близько 3,8 см (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 50 мм |
| Персонажі | Залізна людина |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 40 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
- Ціна: 430 ₴

