Ігрова фігурка На Кліпсі Funko Pop! серії "Месники: Фінал" - Капітан Америка

- Немає в наявності
- Код: 27538
400 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігрова фігурка на кліпсі FUNKO POP! - КАПІТАН АМЕРИКА стане чудовим подарунком для любителів фільму 'Месники: Завершення' від всесвіту Marvel.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
- За допомогою кліпси фігурку можна причепити на рюкзак, ключі та брати з собою куди завгодно.
- Колекційна фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
- Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційному розвитку.
Розмір фігурки близько 3,8 см (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 38 мм |
| Персонажі | Марвел |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 40 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
- Ціна: 400 ₴

