Інтерактивна іграшка Robo Alive S2 - Павук, бігає і світиться в темряві

- Немає в наявності
- Код: 27549
840 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна іграшка Robo Alive - Павук з волохатим тільцем та гнучкими лапками вміє повзати, як справжній. Додайте іграм гостроти та приручіть небезпечного арахніда на прізвисько Чорна вдова!
- Детально відтворює зовнішній вигляд павука виду Чорних вдів.
- Робопавук реалістично виглядає та швидко бігає. А ще у нього волохате тільце!
- Бігає по горизонтальній поверхні в хаотичному напрямку, пересування забезпечують безліч щетинок.
- Будьте обережні! Павук світиться у темряві!
- Ідеальна іграшка для пустощів і розіграшів. Вона так само ідеально підійде для любителів екзотичних тварин!
Живлення: 1 батарейка типу AG13 (в набір входить).
Рекомендовано для дітей у віці старше 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 117 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 840 ₴







