Фігурка Серії Еволюція Черепашок-ніндзя З Бойовим Панцирем - Донателло (12 см)

- Немає в наявності
- Код: 27550
644 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зустрічайте новий сезон улюблених персонажів — «Еволюція Черепашок-ніндзя»! Цього разу вони постануть у новому образі та подарують масу емоцій від чергових захопливих пригод. Фігурка серії "Еволюція Черепашок-ніндзя" з бойовим панциром ДОНАТЕЛЛО неодмінно має бути в колекції шанувальника братів-черепашок!
Місто в небезпеці та на допомогу приходять підготовлені Черепашки Ніндзя, які пройшли суперпідготовку в мистецтві ніндзюцу у свого сенсея щурів — майстра Сплінтера. Брати виходять зі свого каналізаційного лігва та протистоять ворожому світу Нью-Йорка. Озброєні до зубів Черепашки з куленепробивними панцирами перемагають будь-якого монстра, який трапиться в них на шляху!
- Відкрий панцир, дістань зброю та здивуй ворога всією потужністю арсеналу ніндзя. Черепашки завжди готові до битви!
- Фігурки Черепашки Ніндзя- герої мультфільму, одні з найпопулярніших іграшок серед хлопчиків різного віку
- Донателло бореться жердиною бо, з його допомогою він блокує й завдає ударів, дуже високо стрибає й дістає свого супротивника як на близькій, так і на дальній дистанції
- Маючи колекцію фігурок різних персонажів, дитина зможе влаштувати захопливу та цікаву гру на довгий час
У наборі:
- фігурка Донателло
- шест бо
- аксесуари
Висота фігурки 12 см.
Для дітей віком від 4 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TMNT |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Персонажі | Черепашки-Ніндзя |
| Стан | Новий |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 40 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
- Ціна: 644 ₴



