Ігровий мінінабір Fun Banka — Свійські тварини, 31 предмет

- Немає в наявності
- Код: 27560
181 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий мінінабір «ДОМАШНІ ТВАРИНИ» від FUN BANKA — справжня знахідка для малюка!
Адже в ньому є все для створення захопливої, цікавої та веселої гри!
- 31 предмет! Різні хатні тварини: корова, кінь, овечка, свинка, курочка та інші. А ще різні чагарники та навіть паркан!
- Всі тварини виготовлені в різних кольорах і розмірах, щоб грати було цікавіше.
- Всі предмети зручно зберігати в банці та легко брати із собою в дорогу.
- Кришку банки можна використовувати як додатковий елемент ландшафту.
Ігровий набір від FUN BANKA розвиває в дитині уяву, вміння грати та розширює кругозір!
Зберіть усі ігрові набори з колекції FUN BANKA!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 31-50 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Упаковка | Тубус |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 181 ₴



