Головоломка Rubik`s — Пірамідка

- Немає в наявності
- Код: 27562
349 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо Вам нову цікаву розвагу — Головоломка RUBIK'S — ПірАМІДКА! Це оригінальна версія класичного кубика Рубіка. На кожній грані головоломки по 4 різнобарвних трикутники. Алгоритм для збирання пірамідки RUBIK'S не дуже складний і підійде навіть найменшим.
Особливості:
- Rubik's — це єдині справжні головоломки Рубіка, які мають характерний фірмовий "хруст", ці іграшки продаються мільйонами в США та Європейських країнах.
- Ця іграшка — класичний приклад поєднання захопливої гри й інтелектуального розвитку.
- Покращений механізм пірамідки гарантує міцність конструкції та забезпечує плавне та м'яке обертання.
- На всіх сторонах пірамідки використовуються кольорові пластикові вставки, що гарантує довговічність і завжди чудовий зовнішній вигляд.
- Шарнірний механізм дасть змогу полегшити обертання й пересування деталей.
Гра з головоломкою розвиває концентрацію уваги, дрібну моторику, пам'ять і логіку
До набору входить пірамідка Rubik's
Головоломки Rubik's — це унікальна й оригінальна іграшка, яка не перестає займати голови батьків і дітей у всьому світі ось уже кілька десятків років!
Рекомендовано для дітей віком від 7 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubik's |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубик Рубіка |
| Вікова група | Від 7 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Різновид головоломки | Кубик Рубика піраміда |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Розміри | |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 9 см |
- Ціна: 349 ₴









