Ігровий набір з лялькою LOL Surprise! серії "Sooo Mini" — Крихітки-сестрички

- Немає в наявності
- Код: 27567
400 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір серії «Sooo Mini» – Крихітки-сестрички – це щось новеньке для фанатів LOL Surprise!
Адже в цих лялечок є кульки зі сюрпризами, а ще вони змінюють колір!
- У наборі з лялечкою є кулька зі сюрпризом. Відкрийте її — і знайдете всередині аксесуар або шармік.
- Деякі частини лялечки можуть змінювати колір у холодній воді. Щоб ефект зміни кольору добре проявився, температура води має бути 0 градусів і нижче.
- Велику кульку можна легко перетворити на брелок!
- У комплекті з крихтами є аксесуари.
- У новій серії LOL SURPRISE! 12 різних ляльок. Зберіть їх усі!
Зберіть усю колекцію чарівних лялечок LOL Surprise!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L.O.L.surprise. |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Персонажі | Lol |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 210 мм |
- Ціна: 400 ₴






