Набір Quercetti - Для Занять Мозаїкою (150 Фішок 10-15-20 мм + Дошка 22Х16)

-11%
- Готово до відправки
- Код: 27569
580 ₴
518 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваючий набір — ДЛЯ ЗАНЯТЬ МОЗАЇКОЮ (10-15-20 мм фішки + дошка 22х16, переносний) створений для занурення дитини у світ форм, кольорів і фантазій. Дитина зможе створити малюнок за зразком або придумати свій!
Особливості дитячої мозаїки:
- У наборі 150 фішок діаметром 10, 15 і 20 мм у 5 кольорах. А отже, дитина зможе створити безліч різноманітних сюжетів
- Фішки складені в пластиковий кейс на застібці з ручкою для перенесення
- Кришка кейса є безпосередньо й ігровим полем
- Завдяки мозаїці у малюка сформується художній смак, акуратність та точність, увага та творчий пошук
- Всі іграшки компанії перед запуском у серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садках і школах
- Весь процес виробництва іграшок від проектування до упаковки готових виробів відбувається на фабриці Quercetti у місті Туріні (Італія).
До набору входить:
- 150 фішок
- Альбом зі зразками малюнків
- Кейс для зберігання й перенесення
- Дошка 22х16
Гра розвиває:
- Уяву
- Дрібну моторику
- Логіку
- Творчу жилку.
Рекомендовано для дітей 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Quercetti |
| Країна виробник | Італія |
| Тип мозаїки | Класична |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість фішок | 150 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 230 мм |
- Ціна: 518 ₴



