Розвиваюча баттатокнижка для ванни - Вивчаємо кольори, Книжка водонепроникна

-11%
- Готово до відправки
- Код: 27570
696 ₴
621 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваюча баттатокнижка ВИВЧАЄМО КОЛЬОРИ - унікальна іграшка! Адже малюк може брати її з собою куди завгодно, навіть у ванну! А яскраві сторінки допоможуть вчити кольори!
- Вивчайте 6 основних кольорів разом із цією чудовою баттатокнижкою!
- Щоб вивчення було ще цікавішим, малюкові зі сторінок книжечки допомагатимуть яскраві герої - панда, лисичка, лев, жаба, песик і котик!
- Книжка водонепроникна і готова до будь-яких обставин!
- Беріть яскраву книжечку з собою у ванну, щоб малюкові було ще веселіше купатися. Додайте у ванну райдужні бризки веселощів!
- У книжки є спеціальне колечко, щоб її можна було підвісити в ліжечку або колясці.
Така іграшка допоможе в розвитку:
- дрібної моторики;
- емоційного сприйняття;
- уяви.
Розмір іграшки: 20х3х22 cm.
Розвиваючі іграшки Battat: Будь допитливим. Будь веселим. Будь собою!
Рекомендовано для дітей віком старше 6 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Тип | Іграшка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 220 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 621 ₴






