Машинка металева Технопарк — Навантажувач інерційний зі світловими та звуковими ефектами, жовтий

- Немає в наявності
- Код: 27583
684 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інерційна машинка Навантажувач стане справжньою знахідкою для дитини, яка захоплюється технікою та перевезенням своїх іграшкових вантажів.
- Металева іграшка-навантажувач дасть змогу дитині влаштувати захопливу сюжетно-рольову гру та цікаво провести час.
- Навантажувач обладнаний інерційним механізмом, що дає йому змогу рухатися «своїм ходом».
- Обладнаний світловими та звуковими ефектами.
Моделі автомобілів і спецтехніки Technopark дадуть змогу дитині розвинути такі навички:
- сприйняття простору,
- кругозор,
- вміння грати.
Живлення: 3 батарейки типу AG13 в комплекті.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технопарк |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 74 мм |
| Довжина | 167 мм |
| Висота | 193 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 684 ₴
