Машинка металева Bburago — Навантажувач Bobcat Toolcat 5600, чорний

- Немає в наявності
- Код: 27600
779 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПОГРУЗЧИК BOBCAT TOOLCAT 5600 стане справжньою знахідкою для дитини, яка захоплюється технікою та перевезенням своїх іграшкових вантажів. Машина має високий рівень деталізації, що забезпечує максимальну схожість з оригіналом.
- Модель виготовлена в розмірі 10 см
- Колеса з великим протектором забезпечують кращу прохідність
- Навантажувач виготовлений максимально реалістично, видно кожну деталь і логотипи, як у справжньої машини
- Іграшка зроблена з металу та пластмаси з переважанням червоного та чорного кольору
- Ця фантастична спецтехніка прикрасить колекцію інших автомобілів.
Моделі Bburago допоможуть розвинути в дитини:
- сприйняття простору
- кругозор
- вміння грати та колекціонувати.
У наборі:
- Навантажувач Bobcat Toolcat 5600
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bburago |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Конвеєрний навантажувач |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 60 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 779 ₴





