Головоломка Rubik`s S2 - Кубик рубіка 3x3

- Немає в наявності
- Код: 27603
809 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головоломка RUBIK'S — Кубик 3х3 — це оригінальна цікава іграшка-головоломка, яка не дасть Вам нудьгувати!
Особливості механічної головоломки:
- Кубик Рубіка 3х3 допоможе розвинути посидючість і уважність до деталей;
- Кубик Рубіка — це унікальна й оригінальна іграшка, яка не перестає займати голови батьків і дітей у всьому світі ось уже кілька десятків років!
- Ця іграшка — класичний приклад поєднання захопливої гри й інтелектуального розвитку!
- Поліпшений механізм кубика Рубіка забезпечує плавне та м'яке обертання;
- На всіх сторонах кубика Рубіка використовуються кольорові пластикові вставки, що гарантує довговічність і завжди чудовий зовнішній вигляд;
- Шарнірний механізм дасть змогу полегшити обертання й пересування деталей.
До набору входить:
- Кубик 3х3
Гра з головоломкою розвиває:
- Концентрацію уваги;
- Дрібну моторику;
- Пам'ять;
- Логіку.
Для дітей віком від 8 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubik's |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість складових елементів | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Різновид головоломки | Кубик Рубика 3x3 |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубик Рубіка |
| Тип пазла | Головоломка |
| Розміри | |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 6 см |
| Ширина | 6 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
- Ціна: 809 ₴






