Інтерактивна іграшка Robo Alive – Робочерепаха (зелена)

- Немає в наявності
- Код: 27616
753 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна іграшка ROBO ALIVE - РОБОЧЕРЕПАХА - весела розвага для всієї родини.
У черепашки реалістичний зовнішній вигляд, вона оснащена новітніми унікальними технологіями робототехніки! Просто кидайте Вашу робочерепашку у воду та розважайтеся. Або збирайте повний акваріум роборозсадників!
- При попаданні у воду черепашка починає реалістично рухатися.
- Іграшка може плавати і ходити, як справжня черепаха!
- Черепашка рухається у 5-ти напрямках.
- Для веселих ігор у ванній або басейні.
- Чудова ідея для кумедних розіграшів.
У наборі:
- 1 робочерепаха, інструкція.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 90 см |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 90 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
- Ціна: 753 ₴



