Машинка Інерційна — Гоночна Машинка

-11%
- Готово до відправки
- Код: 27635
816 ₴
729 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка інерційна серії "Забавний автопарк" — ГОНОЧНА МАШИНКА
Вирушайте в дорогу з однією (або шістьма) з цих веселих машинок!
- Інерційна машинка ідеально підійде для маленьких ручок.
- Кожен автомобіль має власний характер і обов'язки.
- Перегонова машинка — найшвидша у світі, переможець усіх змагань!
- Їде без батарейок — зробите щасливішою планету та малюків!
Машинка інерційна серії "Забавний автопарк" — ГОНОЧНА МАШИНКА допоможе малюкові в розвитку
- вміння грати
- уяви.
Розвиваючі іграшки Battat – Будь креативним. Будь захопленим. Будь собою!
Розмір іграшки — 6х6,5х8,5 см.
Рекомендовано для дітей віком від 1 до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 729 ₴




