Машинка Інерційна — Поліція

-11%
- Готово до відправки
- Код: 27636
816 ₴
729 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка інерційна серії "Забавний автопарк" — ПОЛІЦІЯ
- Вирушайте в дорогу з однією (або шістьма) з цих веселих машинок!
- Інерційна машинка ідеально підійде для маленьких ручок.
- Кожен автомобіль має власний характер і обов'язки.
- Поліцейська машина відважно патрулює місто та стежить за ладом!
- Усі іграшки на місцях?
- Їде без батарейок — зробите щасливішою планету та малюків!
Машинка інерційна серії "Забавний автопарк" — ПОЛІЦІЯ допоможе малюкові в розвитку
- вміння грати
- уяви.
Розвиваючі іграшки Battat — будь креативним. Будь захопленим. Будь собою!
Розмір іграшки — 6х5х8,5 см.
Рекомендований вік — від 1 до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поліцейський автомобіль |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 729 ₴




