Інтерактивна іграшка Dinos Unleashed серії "Realistic" S2 – Спінозавр

- Немає в наявності
- Код: 27644
459 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зберіть свій динопарк разом з інтерактивними іграшками DINOS UNLEASHED серії "Realistic".
СПІНОЗАВР – небезпечний хижак, зовні схожий на крокодила. Він був майже 15 метрів у довжину, а "вітрило" на його спині міг досягати 2 метрів заввишки.
- Фігурка має високий ступінь деталізації.
- Потягніть за лапу Спінозавра, щоб почути його унікальний рик! Також у динозавра відкривається пащу.
- Висота фігурки 14 см.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Funville |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 21 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 7 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 459 ₴





