Набір Quercetti — Для занять мозаїкою (16 великих фішок, картки, основи)

-11%
- Готово до відправки
- Код: 27649
641 ₴
572 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваючий набір - ДЛЯ ЗАНЯТТЬ МОЗАЇКОЮ створений для занурення дитини у світ форм, кольорів та фантазій. Ви також зможете створити малюнок за зразком або побудувати вежі з основ та фішок!
Особливості дитячої мозаїки:
- У наборі 16 великих фішок у різних кольорах
- Заберіть ілюстрації, і основи з фішками стануть оригінальною грою-конструктором, що дає змогу дітям будувати вежі або будь-яку конструкцію, яку вони забажають
- Малюк зможе створювати картини за зразками або вигадувати власні сюжети
- Завдяки мозаїці в малюка сформується художній смак, розвинеться дрібна моторика, зорово-моторна координація, акуратність і точність, увага та творчий пошук
- Всі іграшки компанії перед запуском у серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садках і школах
- Весь процес виробництва іграшок від проектування до пакування готових виробів проходить на фабриці Quercetti в місті Турине (Італія)
До набору входить:
- 16 великих фішок
- 4 двосторонні картки
- 4 основи
Гра розвиває:
- Уяву
- Дрібну моторику
- Логіку
Quercetti. Giocare intelligente! Грай із розумом!
Рекомендовано для дітей від 2 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Quercetti |
| Країна виробник | Китай |
| Тип мозаїки | Мозаїка з великими фішками |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість фішок | 16 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
- Ціна: 572 ₴




