Навчальний ігровий набір серії "Paly Montessori" — Перший годинник

- Немає в наявності
- Код: 27654
539 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навчальний ігровий набір серії "Play Montessori" — ПЕРШИЙ ГОДИННИК познайомить дитину з цифрами, поняттям про час, навчить розуміти, яка зараз година.
- Для кращого розуміння на циферблаті зображено розподіл за хвилинами. Годинник має аналоговий час. Для годинникової стрілки та фішок використовується один колір, для хвилинних — інший.
- На головному циферблаті зображається час в аналоговому форматі, тоді як на картках необхідно вказати час у цифровому форматі.
- Двосторонні картки з маркером, що стирається, допоможуть навчитися співвідносити час на стрілках годинника з числовим зображенням.
- У комплекті інструкція з посібником, як навчати дитину за допомогою набору, використовуючи принципи навчання Марії Монтессорі; цікавими фактами про годинник, час.
- Весь процес виробництва іграшок від проєктування до пакування готових виробів проходить на фабриці Quercetti в місті Турине (Італія).
До набору входить:
- основа,
- циферблат
- стрілки,
- 18 карток,
- 24 фішки,
- маркер,
- інструкція,
- аксесуари.
Quercetti. Giocare intelligente! Грай із розумом!
Рекомендовано для дітей від 4 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quercetti |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Годинники |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 4-х років |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 47 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
- Ціна: 539 ₴



