Ігровий набір із лялькою Bloopies — Мушля

- Немає в наявності
- Код: 27665
1 149 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір із лялькою BLOOPIES — МУШЛЯ — чудовий подарунок для кожної дівчинки, яка любить русалок!
Адже, граючи з таким набором, можна придумати справжню підводну казку!
- Опустіть мушлю під воду, і за 20 секунд вона відкриється, як за помахом чарівної палички!
- Усередині Ви знайдете лялечку-русалочку та кілька аксесуарів.
- Використовуйте карту скарбів, щоб дістати перлинку з лабіринту всередині мушлі!
- Мушлю можна використовувати як маленьку сумочку.
- Напоїть ляльку мильною водою, і вона бризкатиметься або пускатиме бульбашки.
- У колекції 12 базових ляльок, 1 рідкісна й 1 ультрарідкісна. Зберіть їх усі!
У наборі:
- 1 лялька-русалонька;
- Мушля;
- Аксесуари.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 14 см |
| Ширина | 8 см |
| Довжина | 11 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
- Ціна: 1 149 ₴





