Ігрова фігурка серії "Черепашки-ніндзя Movie Star 1992" - Донателло

-11%
- Готово до відправки
- Код: 27673
580 ₴
518 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Черепашки-ніндзя вже декілька поколінь є найулюбленішими героями хлопчиків. Всі знають імена головних героїв та їхніх запеклих противників.
Фігурка серії ЧЕРЕПАШКИ-НІНДЗЯ MOVIE STAR 1992 - ДОНАТЕЛО - чудовий подарунок шанувальникам пригод веселих братів-ніндзя. Фігурка висотою 12 см виконана за ескізами оригінального фільму 1992 року та має не тільки ігрову, а й колекційну цінність.
Фігурка артикуляційна, має в комплекті відповідну кожному герою зброю, упаковка стилізована під фільм 1992 року.
Гра з набором фігурок розвиває у дитини вміння грати, креативність та уяву.
Рекомендовано для дітей від 4 років.
Фігурка серії ЧЕРЕПАШКИ-НІНДЗЯ MOVIE STAR 1992 - ДОНАТЕЛО - чудовий подарунок шанувальникам пригод веселих братів-ніндзя. Фігурка висотою 12 см виконана за ескізами оригінального фільму 1992 року та має не тільки ігрову, а й колекційну цінність.
Фігурка артикуляційна, має в комплекті відповідну кожному герою зброю, упаковка стилізована під фільм 1992 року.
Гра з набором фігурок розвиває у дитини вміння грати, креативність та уяву.
Рекомендовано для дітей від 4 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TMNT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 120 мм |
| Персонажі | Черепашки-Ніндзя |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 518 ₴


