Ігровий набір для ванни Battat - Бегемотик Плюх, бризкається водою, змінює колір

-11%
- Готово до відправки
- Код: 27688
1 046 ₴
934 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця яскрава іграшка для ванни з кумедною гумовою фігуркою-бегемотиком бризкається емоціями і дарує фонтан веселощів!
- Нарешті фігурки для ванни легко очищаються, щоб усередині не з'являвся грибок: просто розкрутіть, очистіть і висушіть.
- Фігурка Бегемотика Плюха знімна. Набираємо всередину водичку, стискаємо - і фігурка бризкається.
- У теплій воді одяг Бегемотика змінює колір.
- Потягніть за рибку, щоб запустити човен, і влаштуйте веселощі з бризками.
- Човен Бегемотика Плюха сумісний і з іншими бризгунчиками Battat.
Розмір іграшки: 11.5 x 18 x 10.5 cm.
Розвиваючі іграшки Battat - Будь веселим. Будь задумливим. Будь собою!
Рекомендовано для дітей віком старше 10 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 10-ти місяців |
| Висота | 115 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір іграшок |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 934 ₴









