Інтерактивна іграшка Baby Shark серії Big show — Міні-планшет

- Немає в наявності
- Код: 27698
468 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна музична іграшка BABY SHARK серії "BIG SHOW" — МІНІ-ПЛАНШЕТ допоможе малюкові вивчити цифри й алфавіт англійською мовою і, звісно, розважитися.
- Вчіть літери англійського алфавіту та цифри з Малюком Акулою!
- Натисніть на зображення персонажів мультфільму, щоб почути їхні імена.
- Спеціальна кнопка відтворює веселу пісеньку з мультфільму Baby Shark's Big Show!
- Планшет має функцію "Хто телефонує?", натискайте на кнопку та розмовляйте з Малюком Акулою.
- Іграшка має регулятор гучності.
- Чудовий варіант для подорожей — міні-планшет має компактний розмір і чудово розважить малюків у дорозі.
- Іграшка є офіційно ліцензованим продуктом Nickelodeon і Pinkfong і ґрунтується на новому анімаційному серіалі Baby Shark's Big Show!
Різнобарвні кнопки та веселі звуки спонукають дітей досліджувати нову, розвивають уяву, пам'ять і дрібну моторику.
Для роботи потрібні 3 батарейки типу AAA (входять до комплекту).
Рекомендовано для дітей від 2 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий планшет |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Мови | Англійська |
| Ширина | 2 см |
| Довжина | 15 см |
| Висота | 22 см |
| Вага | 350 г |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 468 ₴








