Ігровий набір Bubiloons - Бабі

- Немає в наявності
- Код: 27704
488 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір BUBILOONS – БАБІ – це ідеальний подарунок для творчих та креативних дітей!
Це ж не просто колекційна іграшка, а цілий набір для веселощів!
- Маленький герой сховався всередині сфери з різнокольоровими кульками. Поверніть спеціальний важіль – кульки опустяться вниз, а Ви побачите свого героя! Новий рівень розпакування!
- Всередині сфери Ви знайдете колекційного героя, аксесуари та надувні кульки!
- BUBILOONS – справжній сюрприз! Адже у наборі є кульки, які Ваш герой може надувати! Необхідно вставити паличку-трубочку однією стороною до рота героя, а до іншої сторони прикріпити одну з кульок. Здавлюйте голову героя з двох сторін, і дивіться, як надувається кулька! Просто неймовірно!
- А ще надуті кульки можна прикрашати! Використовуйте для цього маленькі різнокольорові кульки!
- У колекції 13 різних героїв. Кого ж отримаєте Ви?
У наборі:
- 1 фігурка.
- Аксесуари.
- Надувні кульки.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 488 ₴







