Ігровий набір Bubiloons — Бабі Конфетті

- Немає в наявності
- Код: 27705
590 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BUBILOONS - це цікавий різнокольоровий світ, в якому живуть наймиліші герої! Тут можна досягти всього за допомогою фантазії!
Ігровий набір BUBILOONS - БАБІ КОНФЕТТІ - це справжнє свято для творчих та креативних дітей!
Це не просто колекційна іграшка, а цілий набір для веселощів!
- Маленький герой сховався всередині кексика. Відкривайте кришку та приготуйтеся до феєрверку з конфетті! Новий рівень розпакування!
- Всередині кексика Ви знайдете колекційного героя, аксесуари та кульки!
- BUBILOONS - справжній сюрприз! Адже у наборі є кульки, які Ваш герой може надувати! Необхідно вставити паличку-трубочку однією стороною до рота героя, а до іншої сторони прикріпити одну з кульок. Здавлюйте голову героя з двох сторін, і дивіться, як надувається кулька! Просто неймовірно!
- А ще надуті кульки можна прикрашати! Використовуйте для цього різнокольорові конфетті.
- У колекції 13 різних героїв. Кого ж отримаєте Ви?
У наборі:
- 1 фігурка.
- Аксесуари.
- Кульки.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 190 мм |
- Ціна: 590 ₴






