Машинка на радіокеруванні Spray Car — Sport з димом Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 27706
1 061 ₴
Автомобіль SPRAY CAR на р/к — SPORT доставить Вашій дитині безліч незабутніх вражень від динамічної, захопливої гри!
- Завдяки гумовим шинам автомобіль може долати асфальт, тротуарну плитку та цементне покриття.
- Потужний магнітний двигун розроблений для забезпечення більшої потужності автомобіля.
- Підсвітка машинки з усіх боків створює неймовірний ефект. Такого перегонника неможливо не помітити!
- Унікальна функція «Вихлопна пара» зробить гру ще цікавішою! Несподіваний сюрприз для інших перегонників! Залийте воду в машинку, натискайте на кнопку на пульті — і створюйте wow-ефект!
Такі характеристики дають змогу автомобілю SPRAY CAR на р/к — SPORT імітувати маневри справжньої машини!
Модель відповідає "Технічному регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні (утвердженому Постанові Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017, No139)".
Під дію вищезазначеного техрегламенту потрапляють іграшки, які відповідають міжнародній директиві RoHS (англ. Restriction of Hazardous Substances), що обмежує вміст шкідливих речовин. Ці іграшки є безпечнішими для дітей і довкілля.
Особливості:
- масштаб — 1:24,
- матеріал корпусу — пластик,
- радіус дії пульта — 15 м,
- тип привода — задній,
- час роботи — 20 хвилин (залежить від стилю керування),
- живлення — 2 батарейки типу АА для пульта керування (до комплекту не входять), 3 батарейки АА для машинки (до комплекту не входять).
Машинки на радіокеруванні Sulong Toys дають змогу розвинути в дитини:
- вміння грати,
- сприйняття простору.
Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sulong Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Двигун | Електричний |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Кількість каналів | 4 |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Радіус дії | 15 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Розміри | |
| Вага | 280 г |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 1 061 ₴







