Ігровий набір із лялькою Na! Na! Na! Surprise — Максвелл Дейн

- Немає в наявності
- Код: 27718
632 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зустрічайте нових лялечок Na! Na! Na! Surprise та серію Glam. Тепер іграшки-вихованці виготовлені з гламурної тканини з металічним ефектом і стануть чудовим стильним аксесуаром для дівчинки. Вибирайте улюблену колекційну м'яку ляльку та іграшку-аматора на кліпсі або зберіть усю колекцію!
МАКСВЕЛ ДЭЙН одягнений у чорний капелюх і світшот із кумедним принтом. Його улюбленець — чорний песик.
Особливості:
-
відкрийте бірку, щоб більше дізнатися про свою ляльку;
- завдяки кліпсі можна прикріпити іграшку до сумки або рюкзаку.
До набору входять:
-
лялька;
- іграшка на кліпсі;
- комплект одягу;
- взуття;
- капелюшок;
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Na! Na! Na! Surprise |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 400 г |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 632 ₴


