Набір баттатобризкувачів, що змінюють колір — Друзяки Буль

- Немає в наявності
- Код: 27725
590 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей яскравий набір із забавними гумовими фігурками-звірятками бризкається емоціями та дарує фонтан веселощів!
- Нарешті фігурки для ванни легко очищаються, щоб усередині не з'являвся грибок: просто розкрутіть, очистіть і висушіть.
- Фігурки можна стискати, кусати і купати!
- Набираємо всередину фігурки воду, стискаємо її і вода виливається.
- У теплій воді одяг звірків змінює колір.
- Нижню та верхню частину можна міняти місцями, формуючи різні комбінації.
- У наборі: 3 фігурки.
- Будь яскравим. Будь веселим. Будь собою!
Рекомендовано для дітей віком від 6 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Тип | Набір іграшок |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | Блістер |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
- Ціна: 590 ₴








