Набір іграшкової зброї TMNT Еволюція Черепашок-Ніндзя W2 — Спорядження Рафаеля

- Немає в наявності
- Код: 27728
875 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зустрічайте новий сезон улюблених персонажів — «Еволюція Черепашок-ніндзя»! Цього разу вони постануть у новому образі та подарують масу емоцій від чергових захопливих пригод. Нова хвиля спорядження для захопливих ігор!
Спорядження Рафаеля — тонфи — справжня знахідка для юного ніндзь! Відчуйте себе героєм, адже тепер є можливість перевтілюватися у своїх улюблених персонажів за допомогою бандани, озброївшись їхньою реалістичною зброєю.
Іграшкова зброя Черепашки-ніндзя допомагає дитині в:
- фізичного розвитку,
- розвитку уяви.
У наборі:
- бандана,
- 2 тонфи,
- сюрикен.
Для дітей віком від 4 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TMNT |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Персонажі | Черепашки-Ніндзя |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Блістер |
| Розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина паковання | 230 мм |
| Ширина паковання | 56 мм |
| Висота паковання | 327 мм |
| Комплектація мішенню | False |
- Ціна: 875 ₴
