Ігровий набір Для Ігри З Водою — Плиск І Плюх

-11%
- Готово до відправки
- Код: 27729
821 ₴
733 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігри на вулиці влітку стануть набагато яскравішими за допомогою ігрового набору для гри з водою — ПЛЕСК І ПЛЮХ.
- Кумедні водні пістолети у формі зубастої акули та веселого крокодила
- Швидше наповніть їх водою — і вперед до розваг!
- Ідеально підходить для маленьких ручок.
У наборі 2 водні пістолети.
Ігровий набір для гри з водою — ПЛЕСК І ПЛЮХ допоможе малюкові в розвитку:
- уяви
- дрібної моторики
- вміння грати.
Розвивальні іграшки Battat — Будь цікавим. Будь активним. Будь собою!
Розмір крокодильчика 18х7х10 см.
Розмір акули 18х7х9 см.
Рекомендовано для дітей від 18 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір для ігор з водою |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 733 ₴




