Трактор металевий Bburago серії Construction — Екскаватор New Holland W170D

-11%
- Готово до відправки
- Код: 27730
821 ₴
733 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Справжній ЕКСКАВАТОР NEW HOLLAND W170D для юних техніків і будівельників. Машина має високий рівень деталізації, що забезпечує максимальну схожість з оригіналом.
- Модель виконана в масштабі 1:50
- Підіймач і ківш опускаються та підіймаються
- Колеса з великим протектором забезпечують кращу прохідність
- Екскаватор виготовлений максимально реалістично, видно кожну деталь і логотипи, як у справжньої машини
- Іграшка зробила з металу та пластмаси з переважанням жовтого та чорного кольору
- Це фантастична техніка прикрасить колекцію інших автомобілів.
Моделі автомобілів Bburago допоможуть розвинути в дитини
- сприйняття простору
- кругозор
- вміння грати та колекціонувати.
Рекомендовано для дітей віком 3 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bburago |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Екскаватор |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 733 ₴


