М'яка іграшка Все буде Україна! — Літак «Мрія» (великий)

- Немає в наявності
- Код: 27741
1 058 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! - слоган сильного українського народу!
А ще — це новий бренд м'яких патріотичних іграшок! Вони обов'язково сподобаються і малюкам, і дорослим. Адже іграшки не тільки м'які та приємні на дотик, але ще й добре деталізовані!
Літак "Мрія" — м'яка маленька модель легендарного найбільшого транспортного літака у світі. І тепер у кожного може бути своя "Мрія"!
Розміри іграшки:
- Довжина — 44 см
- Ширина — 43 см
- Висота — 13 см
Матеріал — штучне хутро, наповнювач — волокно силіконізоване, поліуретан.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 44 см |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 43 см |
- Ціна: 1 058 ₴






