Ігровий набір із лялькою Bloopies — Феї

- Немає в наявності
- Код: 27750
719 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір із лялькою BLOOPIES — ФЕЇ — це нові колекційні герої, які сподобаються кожній дівчинці!
Адже це маленькі чарівні створіння, які живуть усередині квітів!
- Всі лялечки дуже яскраві та симпатичні!
- Малюк сховався всередині квіточки. Знайдіть спеціальний ключик-метелик, який допоможе відкрити всі пелюстки!
- Разом із лялечкою всередині квітки є різні аксесуари: крила, перлинки, спідничка, чарівна паличка. Використовуйте їх і покажіть індивідуальний стиль кожної феєчки!
- Кожна лялечка має суперздібність: якщо опустити її ніжки у воду або поставити в спеціальний відсік усередині квітки — вона світитиметься!
- У колекції 10 різних феєчок. Зберіть їх усіх!
У наборі:
- 1 куколка;
- 8 базових аксесуарів + 1 унікальний для кожної феєчки.
Живлення: 3 батарейки LR41 (входять до набору).
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 22 см |
| Ширина | 9 см |
| Довжина | 12 см |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 29 мм |
| Ширина упакування | 25 мм |
| Висота упаковки | 37 мм |
- Ціна: 719 ₴









